AKsld_0
AKsld_4
AKsld_4
AKsld_1
AKsld_1
AKsld_2
AKsld_2
AKsld_2
AKsld_2
AKsld_12021
AKsld_12021
AKsld_22021
AKsld_22021
AKsld_22021
AKsld_22021
AKsld_32021
AKsld_32021
AKsld_3
AKsld_3

מטבחים-העשייה

העשייה – אנחנו כאן בשביל המטבח שלכם

כבר הרבה שנים באניס, יום אחר יום, אנחנו חיים ונושמים, מתכננים ומעצבים, יוצרים ואוהבים – מטבחים. עם הזמן ועם שפע ניסיון וידע שמתובלים בהתלהבות ובריגוש, ביססנו את עצמנו כחברת מטבחים מובילה בישראל. מה זה אומר? שהפעילות שלנו חובקת פרויקטים רבים בארץ, בכל היקף ומכל סוג.
שאנחנו מספקים את שירותינו לקשת רחבה של לקוחות – אדריכלים, קבלנים ואנשים פרטיים.


המטבחים של אניס

המטבח – מרכז החושים של הבית

כל העשייה שלנו באניס מבוססת על התפיסה, שהמטבח הוא ליבת הבית – המקום בו מתרחשות מרב החוויות. המטבח הוא מקום המפגש של כל בני המשפחה, אליו כולם נכנסים וממנו כולם יוצאים בתנועה מתמדת. מעל הכול, המטבח הוא מרכז החושים של הבית, שאוצר בתוכו את כל  הריחות, הטעמים והמרקמים שאנשים אוהבים. תפיסה זו הינה הבסיס והמניע לחשיבות העצומה שאנו מייחסים לכל מטבח שנולד באניס – בשיתוף, במקצועיות ובאהבה גדולה.


היצירה-אניס מטבחים

היצירה – שילוב של איכויות

כל מטבח שמתהווה באניס הוא יצירה בפני עצמה, שנולדת ומתפתחת במסגרת תהליך חווייתי. בתהליך הזה לוקחים חלק פרטים רבים, המשתלבים יחד בהרמוניה: ההקשבה והחיבור לצרכי הלקוח, החשיבה הפונקציונלית, השאיפה לשלמות, הראייה הכוללת, והדיוק בכל נגיעה קטנה. מאחורי כל דגם וסגנון עיצובי, נערך מחקר שלם שנכנס לעובי הקורה של הקונספט עד הפרטים הקטנים ביותר – כך אנו משיגים את התוצאה המיטבית.


התוצאה-אניס מטבחים

התוצאה – המטבח שמתאים בדיוק לכם

אם תצביעו באולם התצוגה על מטבח כלשהו ותכריזו: כזה אנחנו רוצים – נמלא את רצונכם. מצד שני, גם אם תציגו בפני צוות אניס את החלום האישי שלכם, על צבעיו, מידותיו ויחידותיו – נוכל לייצר עבורכם מטבח שלם בהתאמה אישית (Custom Made). הדמיית תלת ממד ממוחשבת תאפשר לכם הצצה ראשונית אל החלום, שיהפוך במהרה למציאות החשובה ביותר בביתכם. טכנולוגיה עם מגע יד אדם. כך  יוצרים מטבח עם נשמה.