לכל אחד יש את המטבח שלו

לכל אחד יש את המטבח שלו

לאנשים שונים יש טעמים, צרכים וחלומות שונים, שמנתבים אותם לביצוע בחירותיהם  – גם כשמדובר במטבחים. השאיפה שלנו באניס היא לתת את המענה המיטבי לכל אחת ואחד.   בהתאם לכך בנינו קולקציית מטבחים מגוונת, הכוללת מבחר סגנונות וחומרים, קשת צבעים רב גונית וסוגים שונים של יחידות. בנוסף, יש לנו את היכולות והאפשרויות להתגמש וליצור כל מטבח בהתאמה אישית. כל העשייה שלנו מכוונת לכך שכל מי שמגיע אלינו יוכל להתחבר למטבח הייחודי עם העיצוב שידבר אליו ועם הפונקציונליות שתשרת אותו בצורה הטובה ביותר.

מטבחים עם נוכחות

באולמות התצוגה ובקטלוגים שלנו ניתן להתרשם מדגמים רבים של מטבחים, שלכל אחד מהם יש ניחוח ואמירה מיוחדת משלו. המכנה המשותף לכל הדגמים הללו בא לידי ביטוי באיכויות הגבוהות של החומרים והביצועים, ברמות הגימור הגבוהות, בפרטים המדויקים, וכמובן בעובדה שלכולם יש נוכחות חזקה, שלא ניתן להתעלם ממנה, בדיוק כמו מאכל שמתובל בתבלין דומיננטי. זו הסיבה שבחרנו להעניק לדגמים השונים שמות של תבלינים המשקפים את העיצובים והגוונים השונים.

כל סגנון עד הפרט האחרון

מטבחים בדגמים שונים כבר אמרנו, אך מה שחשוב לציין זו היכולת להביא כל סגנון אל שיא האותנטיות שלו. תוצאה כזו מתקבלת רק לאחר מחקר מעמיק של כל סגנון עיצובי, תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר, ויישומם בפועל ביצירה המוגמרת. בהתאמה לכל סגנון אנו מייעצים ללקוחותינו  גם באשר לבחירות העיצוביות של משטחי השיש, מכשירי החשמל, הכיריים והאקססוריז הנלווים, על מנת ליצור הרמוניה של טקסטורות, צבעים וחומרים.

איזה ניחוח מדבר אליכם?

האם זהו דגם ונילה האלגנטי, המאופיין בעיצוב מינימליסטי וקווים ישרים? אם נשלב אותו עם דגם ג'ינג'ר נוכל להעניק לו את הטאץ' החם באמצעות חזיתות של פסי עץ מסיבי.

חשקה נפשכם במטבח בסגנון כפרי אנגלי או פרובנסי? אם כך ודאי תתחברו אל דגם רוקט, המשלב  חזיתות מעוצבות בסגנון כפרי, עם אי יפהפה המשמש כיחידת אחסון, כמשטח עבודה וכדלפק עם מקומות ישיבה מצדיו.

דגם מנטה המתאפיין בקווים סימטריים, משלב בדלתות ובמגירות ידיות אינטגרליות, שמשלימות את המראה העדין והנקי – מרענן בדיוק כמו המנטה.

זוהי רק טעימה קטנה משפע המטבחים המסוגננים, שביניהם נמנים דגמים כמו מוסקט, פפריקה, טימין, מליסה ועוד. לכל אחד יש את הניחוח המיוחד שלו.

אתם מוזמנים להגיע לאולמות התצוגה של אניס, להתרשם מהנוכחות הייחודית של כל מטבח, להתחבר אלינו ולחבר אותנו לחלום שלכם.

השארת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

ניתן להשתמש בתגיות HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>